L, 25.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

AS Freenergy lunastas EBRD toel kõik võlakirjad ennetähtaegselt

Kaja Koovit
AS Freenergy lunastas EBRD toel kõik võlakirjad ennetähtaegselt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Raha.
Raha. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

AS Freenergy lunastas EBRD investeeringust saadud raha toel ennetähtaegselt eelmisel aastal välja lastud  ligi 12 miljoni krooni mahus võlakirjaemissiooni.


Emissiooni lunastamise tähtaeg oli tingimuste kohaselt selle aasta novembris.

«Kahtlemata oleme väga rahul, et EBRD kapitali kaasamine võimaldas võlakirjad ennetähtaegselt lunastada. Edukas emissioon saadab tänastes turuoludes meid usaldanud investoritele häid sõnumeid. Hindame kõrgelt investeerimispanga GILD Bankers professionaalset panust võlakirjaemissiooni korraldajana.» sõnas OÜ Nelja Energia ning AS Freenergy juhatuse liige Kalle Kiigske.
«Nüüd on Freenergy peamiseks sihiks laiendada tugeva ja tunnustatud rahvusvahelise investori abiga Baltimaade tuuleenergia kasutusvõimalusi.»

AS Freenergy on Baltimaade üks suurimad taastuvenergia turul tegutsevaid investeerimisfirmasid, mis haldab ja arendab tuuleparke Balti riikides. Juunis 2009 omandas ettevõttes 35-protsendilise osaluse EBRD eesmärgiga arendada Baltimaades läbi AS Freenergy tuuleenergia tootmise ja kasutamise projekte, mida haldab ja juhib Nelja Energia OÜ.

Märksõnad
Tagasi üles