T, 29.11.2022
Börsi ja krüptoturu hinnad toob sinuni

Investor Mari: odavalt ei tahtnud osta, nüüd ostan kallilt

Investor Mari
Investor Mari: odavalt ei tahtnud osta, nüüd ostan kallilt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 3
Nio elektriauto Shanghai automessil. Autotootjad vaatavad Hiina poole, kuna see on müügimahult suurim turg, samuti on Hiina esimene suurriik, mis suutnud pandeemiast taastuda.
Nio elektriauto Shanghai automessil. Autotootjad vaatavad Hiina poole, kuna see on müügimahult suurim turg, samuti on Hiina esimene suurriik, mis suutnud pandeemiast taastuda. Foto: Ng Han Guan/AP

Kuna suutsin eelmisel aastal vaat et kümnendi suurimast börsipeost ilma jääda, pean nüüd teiste investoritega vahemaa tasategemiseks kõvemini pingutama.

Olgu selle koroonaga kuidas on, aga eelmine aasta oli alustava investori jaoks imeline: millal veel nii suure soodusmüügiga aktsiaid osta? Mina olin kõhklev, laisk ja lodev ega ostnud midagi. Viimaseks tehinguks jäi Coop Panga märkimine. Ühtegi head vabandust mul pole.

Nüüd otsustasin, et aitab: ega olukord börsil pole kunagi ideaalne, väikene hingevärin käibki asja juurde. Ja millal ma siis veel investeerima peaksin kui mitte praegu? Siis kui pensionile jään ja sissetulekud veel väiksemad on?

Märksõnad
Tagasi üles