L, 28.01.2023

Millistesse krüptovaluutadesse investeerida?

Tõnis Oja
, majandusajakirjanik
Millistesse krüptovaluutadesse investeerida?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Bitcoini, Ethereumi, DogeCoini, Ripple'i ja Litecoini sõmbolid Binance logo ees. Binance on suurim krüptorahade kauplemisplatvorm.
Bitcoini, Ethereumi, DogeCoini, Ripple'i ja Litecoini sõmbolid Binance logo ees. Binance on suurim krüptorahade kauplemisplatvorm. Foto: Dado Ruvic

Krüptovaluutad, see on volatiilne varaklass, kuhu tuleks paigutada vaid sellist raha, mille kaotamist saab investor endale lubada.

Ehkki maailma mõjukaima ja ühe edukama pankuri, USA suurpanga juhi Jamie Dimoni meelest on bitcoin väärtusetu, tunnistas ta, et kuna panga klientidel on soov seda omada, siis tuleb neile see võimalus anda.

«Mina isiklikult arvan, et bitcoin on väärtusetu,» ütles Dimon esmaspäeval alanud finantskonverentsil. «Meie kliendid on täiskasvanud inimesed, ja nad ei nõustu sellega. Kui nad tahavad võimalust osta või müüa bitcoin’e, ei saa me neid selle eest kaitsta, kuid me saame neile võimaldada legitiimse ning nii puhta ligipääsu kui võimalik,» lisas ta, toonitades, et tema arvamus erineb panga ja selle nõukogu omast.

Märksõnad
Tagasi üles