N, 29.09.2022

Modera tõi koostöös LHV Kindlustusega turule uue kindlustusmüügiplatvormi

Romet Kreek
, majandusajakirjanik
Modera tõi koostöös LHV Kindlustusega turule uue kindlustusmüügiplatvormi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Modera juht Raido Toonekurg
Modera juht Raido Toonekurg Foto: Raul Mee

Modera tõi turule innovaatilise kindlustusmüügiplatvormi, milles on võimalik automüüjatel senisest kiiremini teha klientidele automüügipakkumus koos kindlustuspakkumusega. Platvorm on välja töötatud koostöös LHV Kindlustusega.

Eesti päritolu automüügi tarkvarafirma Modera ja LHV Kindlustus tõid turule esimese kindlustusmüügiplatvormi, mis võimaldab kliendil saada nii automüügi- kui kindlustuse ühise pakkumuse.

Klientidel on võimalik saada koos automüügipakkumusega nii kohustusliku liikluskindlustuse, kaskokindlustuse kui ka sõiduki garantiikindlustuse pakkumus.

«LHV ja Modera koostöö on märgilise tähtsusega Eesti turul, sest varem ei ole olnud standardit, mis võimaldaks nii lihtsalt ja mugavalt pakkuda klientidele kõiki autoga seotud kindlustusi ühekorraga ning väga kiiresti. LHV panustab uudsetesse lahendustesse, mis võimaldavad parendada seni kasutatavaid protsesse ja teha seeläbi nii klientide kui automüüjate elu lihtsamaks,» sõnas LHV Kindlustuse juhatuse esimees Jaanus Seppa.

«Lisaks kliendimugavusele ja paremale selgusele auto ostuga kaasnevate muude kulude osas on oluline, et automüüjatel kulub vähem ressurssi, mille arvelt on võimalik suurendada tulubaasi ja mõelda täiendavatele ärivõimalustele,» märkis Modera juhatuse liige Raido Toonekurg.

LHV kindlustustooted on tehtud spetsiaalselt Eesti inimestele nende vajadusi silmas pidades ja pakuvad päriselt laia kindlustuskaitset. Lisaks kohustuslikule liikluskindlustusele ja kaskokindlustusele pakub LHV uudset sõiduki garantiikindlustust, mis kaitseb, juhul kui sõidukile tekib ootamatu, tootmisdefektist tingitud rike.

Märksõnad
Tagasi üles