K, 29.03.2023

ELMO Rendi ülevõtmissoov läks nurja

Romet Kreek
, majandusajakirjanik
ELMO Rendi ülevõtmissoov läks nurja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Elmo Rent
Elmo Rent Foto: Peeter Langovits

ELMO Rent AS ja Elektritakso OÜ lõpetasid ühinemisläbirääkimised, kuna tehingu tingimustes ei jõutud mõlemale poolele sobiliku kokkuleppeni.

Ettevõttel on käimas läbirääkimised uue partneri leidmiseks, et käivitada keskkonnasõbraliku taksoteenuse pakkumine selle aasta esimeses pooles.

«Meie arendataval kaugjuhitaval tehnoloogial on arvestatav konkurentsieelis, võrreldes teiste lühirendi teenust pakkuvate ettevõtetega, ja taksoteenuse suuna käivitamine võimaldab meil keskkonnasõbralike masinatega pakutavate teenuste valikut veelgi laiendada ning kulusid optimeerida. Vajame taksojuhte ka kaugjuhitava teenuse käivitamiseks, milleks on loomisel 20 järgmise masinale kaugjuhitavuse valmidus. Olenemata läbirääkimiste lõpetamisest Elektritaksoga, kavatseme siseneda veel sellel kevadel taksoteenuste turule ja töö selle nimel on tagavaravariandina mõnda aega juba ka käinud,» kinnitas Elmo Rendi nõukogu esimees Enn Laansoo Jr börsiteates.

«Meil on laual erinevad võimalused, kuidas keskkonnasäästlikku taksoteenust käivitada. Tuleme täpsema plaaniga peatselt ka avalikkuse ette. Prioriteet on alustada Tallinnas ja seejärel liikuda välisturgudele, kus näeme suurt potentsiaali. Meil on tehtud ka kõik ettevalmistused, et lansseerida uus äpp, kus klient saab tellida sõiduki kas juhiga või juhita ehk kas siis rentida sõidukit ise või tellida takso, ning tellitud ka esimesed elektriautod taksoteenuse käivitamiseks,» lisas Laansoo.

ELMO Rent AS on Eestis asutatud ja tegutsev ettevõtja, kelle peamiseks tegevusalaks on keskkonnasõbraliku sõidukijagamisteenuse pakkumine ning sellega seotud keskkonnasõbralike ning innovatiivsete tehnoloogiate, nagu sõidukipargi IT-opereerimissüsteemi, autokontrolleri ja kaugjuhitava sõiduki, väljatöötamine, turuletoomine ja skaleerimine.

Märksõnad
Tagasi üles