«Kogu oma ärkveloleku aja pühendan ma investeerimisele,» ütles ta Reutersile antud intervjuus. «Ma usun, et keegi teine Jaapanis ei kuluta nii palju aega aktsiatele kui mina.»
2020. aastal sulges ta oma YouTube’i kanali, kuna investeerimiseks jäi liiga vähe aega.
Ka tema strateegia juured on väärtusinvesteerimises, mille tegi kuulsaks Warren Buffett. Ta otsib alahinnatud ettevõtteid paljutõotavas sektoris, mida enamik investoreid isegi ei vaata.
Imurale meeldivad söekaevandajad, kuna üldise puhta energia vaimustuse valguses on need muutunud alahinnatuks. Kohalikud pangad on seetõttu atraktiivsed, et Jaapanis peaksid intressimäärad tõusma.
Ta peab otsustavaks finantsaruannete ja sektorite analüüsimist. Ta eelistab teha pigem kontsentreeritud panuseid mõnesse aktsiasse, mitte ei pihusta oma raha laiali investeerimisuniversiumi.
Jõudumööda püüab ta ettevõtteid muuta. Oma viimaste võitude sekka võib ta lugeda seda, et Mitsui Matsushima avaldab nüüd kauplemispäeva alguse asemel majandustulemused eelmise päeva lõpus, mis jätab investoritele rohkem aega aruannetega tutvumiseks.
Tulevikuplaan näeb ette oma investeerimisfondi
Alanud aastal on Imural plaanis oma investeerimisfondi loomine. Selleks kasutab ta osaliselt oma rahastust, kuid ka endiseid institutsionaalseid investoreid, kellest peab lugu. Ta ei olnud nõus tulevaste partnerite nimesid avaldama.
Ta nimetab uut fondi Jaapani vabanemisfondiks, kuna see peaks lagedale tooma investeerimisvõimalused, millest saaks tulu Jaapani perekonnad.
«Ma tahan, et minu investeerimistegevusel oleks mingisugune sotsiaalne tähendus,» lausus ta.
Professori pojana omandas ta kõrghariduse süsteemiinseneri erialal, kuid asus seejärel leiba teenima näitlejana.
Ta on peaaegu sama kokkuhoidliku elustiiliga nagu Warren Buffett. Imura kasutab Tokio ühistransporti ja sööb muna, banaani ja nattot, kuna need on soodsa hinnaga.